За суддю-хабарника Госпсуду Сумщини суд призначив 5 млн грн застави

8 листопада Солом’янський районний суд міста Києва частково задовольнив клопотання детективів НАБУ погоджене прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та обрав запобіжний захід судді господарського суду Сумської області у вигляді застави у розмірі 5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У повідомленні прес-центру СБУ імені хабарника не названо, на сайті суду його головою вказаний Олександр Коваленко.

“Додатково суд ухвалив покласти на підозрюваного наступні процесуальні обов’язки: прибувати на перший виклик детективів, прокурора та суду, не відлучатись за межі населеного пункту без дозволу, здати на збурігання детективу паспорт для виїзду з України та інші документи, які надають таке право тощо”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Повне рішення суду буде виголошене 13 листопада і після цього прокурори САП вирішать питання подання апеляційної скарги на вказане рішення суду.

Нагадаємо, що 1 листопада 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали голову Господарського суду Сумської області під час одержання неправомірної вигоди в розмірі $26,6 тис.