З’їзд представників ВНЗ обирав одного члена у ВРП

З’їзд представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ обрав серед кандидатів-науковців двох членів у Вищу раду правосуддя нового члена Вищої ради правосуддя.

Новим членом ВРП обраний Віктор Грищук – керівник Західного регіонального наукового центру, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, головний співробітник відділу організації наукової роботи Львівського університету внутрішніх справ, в минулому проректор цього вишу.

Два бюлетені визнані недійсними, ще 12 бюлетенів виявилися незатребуваними делегатами.

Таким чином, вчені правознавці будуть представлені у ВРП тільки одним представником.

Нагадаємо, 1 березня, на попередньому засіданні з’їзду не було обрано членів у Вищу раду правосуддя. Також, 28 лютого, відбувся з’їзд представників закладів вищої освіти та наукових установ. В порядку денному було обрання представників від спільноти науковців до Вищої ради правосуддя. У квітні 2019 року закінчується строк повноважень членів Вищої ради правосуддя, обраних від спільноти науковців у 2015 році – Анатолія Мірошниченка та Андрія Бойка.

Також Рух ЧЕСНО проаналізував кандидатів, що виявили бажання позмагатись за місце у органі, відповідальному, серед іншого,  за звільнення та призначення суддів.