ВРЮ: Суддю-колядника з Одеси Меденцева звільнити

Стало відомо, що Вища рада юстиції шляхом таємного голосування прийняла рішення про внесення подання про звільнення судді-колядника Меденцева з посади судді господарського суду Одеської області за порушення присяги. Його ще у  2014 році спіймали на хабарі у більше півмільйона гривень. Зараз цей носій мантії перебуває у розшуку.

Однак, на цьому новини не завершуються. Як повідомляє Перша інстанція, суддя Павло Меденцев через суд вимагав надати йому декретну відпустку. Мабуть, суддя взяв приклад зі свого колеги-хулігана Оберемка і таким чином намагався уникнути справедливого покарання.

Заяву на відпустку за доглядом дитини він подав одразу, коли його спіймали на хабарництві. У лютому цього року Одеський окружний адмінсуд відмовив судді. Проте Меденцев не зупинився і подав апеляцію, в якій просив суд не зважати на повідомлення правоохоронців про те, що він перебуває у розшуку. Врешті,  Одеський апеляційний адміністративний суд відмовився надати винахідливому судді декретну відпустку за доглядом дитини.

Нагадаємо, суддя-колядник Меденцев фігурує у інфографіці Руху ЧЕСНО “Судді під молотком“.  Сина екс-заступника прокурора Одеської області Анатолія Меденцева, у 2014 році затримали на отриманні неправомірної вигоди на суму 567 тис. гривень. Досудове розслідування тривало аж 2 роки, протягом яких суддя Меденцев успішно переховувався від правоохоронців. На ознайомлення із матеріалами провадження в НАБУ ходив його адвокат. Справу за обвинуваченням Павла Меденцева у хабарництві 22 серпня розгляне Приморський районний суд м. Одеси (справа № 385/619/16-к).

Рух ЧЕСНО надалі пильно стежитиме за долею судді-колядника Меденцева.