ВРП звільнила суддю Усатова, який п’яним влаштував ДТП і намагався втекти

Вища рада правосуддя звільнила з посади суддю Києво-Святошинського райсуду Київщини Дмитра Усатова, який скоїв аварію у нетверезому стані, і після цього намагався втекти з місця події у кареті швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба ради ВРП.

Було вирішено звільнити Усатова за його незаконні рішення від 2015 року про накладення арешту на будинок Укрсоцбанку по вул. Амосова в Києві. Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийшла до висновку про наявність умислу у судді Усатова, спрямованого на порушення права власності банку.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Усатова Дмитра Дмитровича з посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Нагадаємо, що Усатов став учасником п’яної дорожньо-транспортної пригоди у Києві. За повідомленням dtp.kiev.ua, водій автомобіля Ford у нетверезому стані рухаючись з боку Білогородки в напрямку Житомирської траси, не впоравшись з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в автомобіль Renault, який від удару вилетів в кювет і перекинувся на бік. За кермом Ford був суддя Усатов Дмитро Дмитрович, який перебував в стані алкогольного сп’яніння. Він намагався втекти на “швидкій”, його затримали

Окремо варто зазначити, що дружина судді Усатова Дмитра Дмитровича – теж суддя – Усатова Ірина Анатоліївна суддя Солом’янського районного суду м. Києва. У її справах, які ставали резонансними, в різні роки фігурували одіозний бізнесмен Дмитро Фірташ, високопосадові особи – фігуранти досудових розслідувань, які здійснює Генеральна прокуратура України та  Національне антикорупційне бюро України. Також, щодо Усатової Ірини Анатоліївни Третя Дисциплінарна Палата Вищої Ради Правосуддяухвалювала рішення, яким притягнула її до дисциплінарної відповідальності та застосувала до неї дисциплінарне стягнення у виді попередження.