ВРП внесе Президентові подання про призначення трьох суддів Вищого антикорупційного суду

Сьогодні, 28 березня Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення Боднара Сергія на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, а також Галабали Маркіяна та Крука Євгена на посади суддів Вищого антикорупційного суду. Розгляд усіх трьох кандидатів було відкладено 18 березня 2019 року для проведення додаткової перевірки.

Водночас ВРП ухвалила залишити без розгляду рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про призначення Цікала Володимира на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Володимир Цікало під час засідання ВРП зняв свою кандидатуру та відкликав заяву щодо допуску його до конкурсу на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, що за результатами засідань 18 та 28 березня 2019 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення 38 суддів: 11 суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та 27 суддів Вищого антикорупційного суду.

Повний список пропонованих Президентові на призначення на посади суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та на посади суддів Вищого антикорупційного суду: https://chesnosud.org/news/vrp-vnesla-podannya-pro-pryznachennya-suddiv-vaks-spysok/

Аналітичні довідки про всіх кандидатів до Вищогоантикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду опубліковані на сайті кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!.