ВРП відкрила дисциплінарне провадження щодо голови полтавського райсуду Струкова

Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення відкрити дисциплінарне провадження за заявою судді Октябрського районного суду Полтави Лариси Гольник щодо голови Октябрського райсуду Полтави Олександра Струкова.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст-розслідувач Станіслав Цись.

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року на суддю Гольник та її чоловіка напали та жорстоко побили невідомі. Як результат, їх забрала “швидка” з численими травмами, черепно-мозковою травмою та струсом мозку.

Згодом Лариса Гольник назвала можливого замовника свого побиття. За її словами, можливим замовником може бути Олександр Ковжога, який безпосередньо представляв інтереси мера Полтави у судовому розгляді справи, а також ця особа дуже близька до голови Октябрського районного суду Олександра Струкова.

Як відомо, у травні 2016 року суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник показала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається “домовитися” з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього. У березні 2017 року “Слідство.Інфо” провело розслідування, в якому розповідалось про Ларису Гольник та її звинувачення проти місцевого мера і його помічників у спробі підкупу. Проти неї люди з оточення мера ініціювали низку кримінальних проваджень та цивільних позовів. Також на Гольник тиснув голова Октябрського районного суду Полтави Олександр Струков, переконуючи її “добре подумати над справою”. Суддя Струков неоноразово здійснював тиск на суддю-викривачку Ларису Гольник, провів цілий ряд заходів, аби перешкодити діяльності судді. Пан Струков вдавався і до створення неприйнятної психологічної атмосфери у суді навколо неї, фабрикував “докази” порушення нею трудової дисципліни. Цей служитель Феміди навіть не спростовує свого упередженого ставлення до колеги, про що свідчить його інтерв’ю.

Також, у вересні 2017 року НАЗК винесло припис голові Вищої ради правосуддя Ігорю Бенедисюку стосовно Олександра Струкова, який здійснював тиск на колегу Ларису Гольник.