ВРП рекомендувала Президенту безстроково призначити суддю Гольник

Вища рада правосуддя під час засідання 6 лютого 2018 року розглянула питання щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів на посади до місцевих судів та ухвалила внести подання Президентові України про призначення Гольник Лариси Владленівни на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави.

Про це заявили на засідані ВРП 6 лютого.

“Вища рада правосуддя ухвалила рекомендувати Президентові призначити безстроково суддю Октябрського районного суду міста Полтави Гольник Ларису Владленівну”, – оголосив керівник ВРП Ігор Бенедисюк.

Нагадаємо, що 22 листопада 2017 року у Полтаві напали та жорстоко побили суддю Октябрського районного суду міста Полтави Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка. За інформацією громадської Ініціативи 11, чоловіки не намагалися їх пограбувати, цілили пані Ларисі в голову. Чоловік судді зазначив, що їх одразу почали бити трубами. Як результат, у Гавриленка побиті ноги, у Лариси Гольник кров на обличчі. Згодом їх забрала “швидка” з численими травмами, черепно-мозковою травмою та струсом мозку.

Як відомо, у травні 2016 року суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник показала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається “домовитися” з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього. У березні 2017 року “Слідство.Інфо” провело розслідування, в якому розповідалось про Ларису Гольник та її звинувачення проти місцевого мера і його помічників у спробі підкупу. Проти неї люди з оточення мера ініціювали низку кримінальних проваджень та цивільних позовів.