Вища рада правосуддя продовжує розглядати питання призначення нових місцевих суддів

За даними офіційного веб-сайту Вищої ради правосуддя, 12 травня 2020 року ухвалено рішення внести Президентові України подання про призначення 37 кандидатів на посади суддів до місцевих загальних судів Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей, а також до районних судів міст Миколаєва, Запоріжжя, Одеси, Львова та Харкова.

Загалом, ВРП продовжує розгляд 467 рекомендацій кандидатів на посади суддів із відборів 2012, 2013, 2017 років, які претендують на зайняття вакантних посад суддів у місцевих загальних судах.

В умовах карантинних обмежень, співбесіди з кандидатами на посади суддів відбуваються у режимі відеоконференцзв’язку. За перебігом таких засідань Вищої ради правосуддя можна слідкувати онлайн за посиланням: https://bit.ly/2Wq9JnR.  

Нагадаємо, упродовж 27-28 квітня 2020 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про внесення Президентові України подання про призначення 60 кандидатів на посади суддів у згаданих судах.