ВРП не відсторонила Вовка

За інформацією офіційного веб-сайту Вищої ради правосуддя, члени ВРП повернули без розгляду клопотання про тимчасове відсторонення одіозного очільника Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка.

Нагадаємо, 17 липня 2020 року детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва та Державної судової адміністрації України. 

Так,  Павлу Вовку разом із його заступником Євгеном Абловим, п’ятьом суддям ОАСК та очільнику Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку повідомили про підозру у низці злочинів, серед яких: створення злочинної організації, захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, Вищою радою правосуддя і створення штучних перешкод в їх роботі. Також, за версією слідства, вказані судді ймовірно ухвалювали замовні рішення у власних інтересах та в інтересах політичних еліт та бізнес кіл.

До речі, координаторка ЧЕСНО. Фільтруй суд! Людмила Слива описувала епізоди ухвалених суддями ОАСК наперед визначених рішень, які стали підставою для повідомлення суддям про підозру.

А також ми відшукали інформацію про суддів, яким повідомили про підозру, та описали ситуацію з “плівками Вовка”.