Голову ОАСК Павла Вовка чекають у Вищому антикорупційному суді – задоволено клопотання щодо його примусового приводу

Незважаючи на всі намагання Голови Окружного адміністративного суду м. Києва Павла Вовка “не помічати” повісток до суду, Вищий антикорупційний суд України задовольнив клопотання Національного антикорупційного бюро України про його примусовий привід до суду. Про це повідомляє видання “Українська правда”.

Як відзначають у прес-службі НАБУ, Павло Вовк більше 3 місяців ігнорував обов’язок з’явитись до слідчого судді. Підозрюваний прикривався “суддівським імунітетом”, а отримавши повістку на вечірці Сергія Ківалова, просто викинув її з вікна автомобіля – це зафільмували детективи НАБУ

“Частина 3 статті 49 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” передбачає, що суддя не може бути підданий приводу чи примусово доставлений до будь-якого органу чи установи, крім суду. Тому, матимемо надію, що наступне судове засідання ВАКС по даній справі відбудеться за присутності Павла В’ячеславовича”, зазначає координаторка кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! Людмила Слива

У січні 2021 року ВАКС відмовив прокуратурі у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді застави та  привід Павла Вовка до суду. 

Нагадаємо, що 17 липня 2020 року стало відомо про обшуки, які провели детективи Національного антикорупційного бюро України (далі – НАБУ) в приміщенні Окружного адміністративного суду м. Києва (далі – ОАСК) та Державної судової адміністрації (далі – ДСА). За версією слідства, судді ОАСК, окремі посадові особи ДСА та колишні члени ВККС не лише причетні до вчинення корупційних злочинів, але ймовірно створили цілий механізм “керованого правосуддя”, спрямованого на забезпечення не тільки власних інтересів, а й  інтересів окремих бізнесових кіл та політичних еліт. 

Детальніше про Голову скандального суду та про те, у чому його обвинувачують, у наших матеріалах та у профайлі судді Павла Вовка.