Верховний Суд скасував рішення ВРП щодо судді Кицюка

11 грудня 2019 року колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду визнала незаконним та скасувала рішення Вищої ради правосуддя про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення Віктора Кицюка на посаду судді Печерського районного суду м. Києва.

Суддя Кицюк відомий тим, що ухвалив  постанову, якою позбавив особу права керування автомобілем строком на 6 місяців через те, що вона, нібито, не зупинилася на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день проведення акції протесту – поїздки «Автомайдану» до резиденції президента Януковича в Межигір’ї). 

Прийняття суддею ймовірно неправосудного рішення з метою незаконного переслідування учасників руху «Автомайдан» під час масових акцій протесту у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року і стало підставою повідомлення йому про підозру у 2015 році. 

У вересні 2017 року Вища рада правосуддя відмовилась внести подання Президенту України на призначення Віктора Кицюка на посаду судді безстроково. 

Проте 11 грудня 2019 року судді Касаційного адміністративного суду Юрченко Валентина, Васильєва Ірина, Пасічник Світлана, Ханова Раїса та Хохуляк В’ячеслав зазначене рішення ВРП визнали незаконним.

Зазначимо, що згідно методології ЧЕСНО. Фільтруй суд! всі судді в колегії, яка прийняла це рішення – недоброчесні.  І для деяких з них – це не перший випадок визнання незаконними звільнення суддів Майдану.  Так, судді Хохуляк, Ханова та Пасічник, за інформацією видання “Новое время”, у складі колегії суддів скасували постанову парламенту про звільнення Віктора Степаненка – судді, який у часи Революції Гідності позбавив водійських прав чотирьох автомайданівців за поїздку до Межигір’я. Таке рішення вони ухвалили 19 лютого 2018 року, у річницю розстрілів на Майдані.