У судовому реєстрі знайдено чотири підроблених рішення

У Дарницькому районному суді Києва було підроблено чотири справи. Згідно з ухвалою, виявлено чотири рішення Дарницького районного суду, в яких є ознаки шахрайства. Ось вони:

2-3598/2008
753/8307/15-ц
2-4866/2005
2-485/10

Існує одночасно декілька матеріалів справ у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, що стосуються використання підроблених рішень суду для операцій із нерухомістю. Ці рішення не було включено до вироку, по ним не було проведено додаткової перевірки з боку ДБР, а тому і не надано рекомендацій на їх видалення.

У перших двох, а також у четвертій вказаних справах головуючим суддею був Євген Вовк, який, за даними ЧЕСНО. Фільтруй суд!, є недоброччесним. Так, у рішенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України зазначено, що суддею було суттєво порушено строки розгляду цивільної справи, зокрема, справа розглядалася більше року, протягом якого відбулося лише одне повноцінне засідання. У результаті щодо судді було застосоване дисциплінарне стягнення у вигляді догани. Таким чином, суддею були порушені права учасників процесу на розгляд судової справи у розумні строки, що передбачено статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Також, в ніч з 27 на 28 червня 2010 суддя Вовк відкрив стрілянину у придорожньому барі поряд з селом Бобриця Канівського району Черкаської області. Суддя кілька разів вистрілив у місцевого мешканця з пістолета “Макаров”. Дві кулі потрапили Олександрові Кучі в ноги, а одна – в живіт. Версії сторін щодо причин інциденту кардинально розходилися. Місцеві мешканці наполягали, що Вовк сам спровокував конфлікт та безпідставно застосував зброю. У міліції ж заявляли, що Вовк застосував зброю з метою самооборони, захищаючись від п’яної компанії. У результаті Олександра Кучу в червні 2011 Канівський міськрайонний суд визнав винним у нападі на суддю, а використання вогнепальної зброї суддею Вовком – правомірним самозахистом. Беззбройного нападника засудили за хуліганство на два роки обмеження волі умовно за ч.2 ст.296 КК України (злочини проти громадського порядку і моралі). Як зазначає видання “Українська правда”, місцеві мешканці підтвердили, що суддя з дружиною, яка є уродженкою села Бобриця, неодноразово бувають у місцевих ресторанах та барах, у той день були на святкуванні дня випускників.