У Полтаві побили суддю-викривачку Ларису Гольник та її чоловіка

У Полтаві напали та жорстоко побили суддю Октябрьського районного суду міста Полтави Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка.

“Щойно на мене напали. Я біля вічного вогню. На допомогу”, – написала вона та опублікувала фото наслідків нападу близько 17:30 22 листопада.

За словами її чоловіка, на подружжя напали на бічній алейці біля вічного вогню, якою вони йшли з Октябрського районного суду. З кущів на них вистрибнули двоє молодих хлопців у капюшонах та масках, повідомляє “Громадське. Полтава”За інформацією громадської Ініціативи 11, чоловіки не намагалися їх пограбувати, цілили пані Ларисі в голову. Чоловік судді зазначив, що їх одразу почали бити трубами. Як результат, у Гавриленка побиті ноги, у Лариси Гольник кров на обличчі. Згодом їх забрала “швидка” з численими травмами, черепно-мозковою травмою та струсом мозку.

Як відомо, у травні 2016 року суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник показала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається “домовитися” з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього. У березні 2017 року “Слідство.Інфо” провело розслідування, в якому розповідалось про Ларису Гольник та її звинувачення проти місцевого мера і його помічників у спробі підкупу. Проти неї люди з оточення мера ініціювали низку кримінальних проваджень та цивільних позовів. Також на Гольник тиснув голова Октябрського районного суду Полтави Олександр Струков, переконуючи її “добре подумати над справою”. Суддя Струков неоноразово здійснював тиск на суддю-викривачку Ларису Гольник, провів цілий ряд заходів, аби перешкодити діяльності судді. Пан Струков вдавався і до створення неприйнятної психологічної атмосфери у суді навколо неї, фабрикував “докази” порушення нею трудової дисципліни. Цей служитель Феміди навіть не спростовує свого упередженого ставлення до колеги, про що свідчить його інтерв’ю.

Також, у вересні 2017 року НАЗК винесло припис голові Вищої ради правосуддя Ігорю Бенедисюку стосовно полтавського судді, який здійснював тиск на колегу Ларису Гольник.