У Києві скоєно напад на суддю, який слухає справу про вбивство людей на Майдані

14 вересня було здійснено напад на суддю Святошинського районного суду міста Києва Сергія Дячука.

Про це повідомляє прес-служба Ради Суддів України.

На місті злочину працювала поліція, а інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтєю 296 (хуліганство) частина 4. Суддю госпіталізовано до однієї з київських лікарень.

Згодом правоохоронці затримали нападника на суддю Сергія Дячука, повідомило BBC. Затриманий – киянин, 1964 року народження. Він і суддя були знайомі.

Сьогодні, 17 вересня, даний випадок нападу на суддю є предметом обговорення на засіданні Ради, повідомив Голова Ради суддів України Олег Ткачук.

Також Олег Ткачук повідомив, що після обстеження лікарів Сергія Дячука відпустили додому. “Він проходитиме лікування вдома. На даний час він мені повідомив, що проходить обстеження в експертів для того, щоб встановити ступінь тілесних ушкоджень”, – розповів Ткачук.

Суддя Дячук відомий громадськості тим, що під його головуванням відбуваються слухання справи щодо вбивства людей на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Справа, у якій вже фігурують 157 потерпілих та більше 500 свідків. На лаві підсудних — п’ятеро екс-службовців київського полку “Беркут”. Їх звинувачують у масовому вбивстві протестувальників, а також у вчиненні терористичного акту. Справу колишніх правоохоронців веде колегія суддів з головуючим Сергієм Дячуком та за участі суду присяжних.

Детальніше про суддю Сергія Дячука читайте у профайлі судді: https://chesnosud.org/judges/dyachuk-sergiy-ivanovich/