У Києві напали на будинок судді: поранили чоловіка та погрожували підірвати гранатою

В ніч з 30 вересня на 1 жовтня було скоєно напад на будинок, де проживає суддя Деснянського районного суду Києва Наталія Буша. Сам будинок розташований в Печерському районі столиці і належить батькам судді. Суддя живе в ньому з чоловіком і маленькою дочкою.

Про це повідомляє Судово-юридична газета.

Двоє зловмисників скоїли збройний напад на будинок судді Деснянського району Києва Наталії Буші, стріляли в її чоловіка, адвоката Андрія Бушу, після чого один зі злочинців поранив поліцейського, який приїхав на виклик. Дізнавшись код від сейфа грабіжники заволоділи цінностями: 4 300 доларів, 300 євро та намистом з дорогоцінних каменів. Весь цей час в будинку була і дружина адвоката з малолітньою дитиною, яких грабіжники під загрозою пістолета зачинили в туалеті. Через вогнепальні поранення ніг чоловік потрапив до лікарні, мати з дитиною не постраждали.

Після збройного пограбування адвоката Андрія Буша і його дружини Наталії в Печерському районі з’ясувалося, що будинок, куди увірвалися грабіжники, які не було задекларовано, передають Патріоти України.

На фото: будинок у провулку Новонаводницький, де трапився напад.