Суддю-викривачку Гольник не допустили до участі у конкурсі ВАКС

Вища кваліфікаційна комісія суддів України ухвалила рішення про відмову у допуску до
участі у конкурсі на посаду судді Вищого антикорупційного суду суддю-викривачку Октябрського райсуду Полтави Ларису Гольник.

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Нагадаємо, у травні Вища рада правосуддя притягнула до дисциплінарної відповідальності суддю Октябрського райсуду Полтави Ларису Гольник. До неї застосували адміністративне покарання у вигляді догани з позбавленням доплат протягом місяця.

У січні до Вищої ради правосуддя надійшли скарги голови Октябрського районного суду Полтави Олександра Струкова, в якому працює Гольник. Струков у своїх скаргах вказував, що суддя Гольник не дотримується правил трудової дисципліни.

Нагадаємо, що 22 листопада 2017 року у Полтаві напали та жорстоко побили суддю Октябрського районного суду міста Полтави Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка. За інформацією громадської Ініціативи 11, чоловіки не намагалися їх пограбувати, цілили пані Ларисі в голову. Чоловік судді зазначив, що їх одразу почали бити трубами. Як результат, у Гавриленка побиті ноги, у Лариси Гольник кров на обличчі. Згодом їх забрала “швидка” з численими травмами, черепно-мозковою травмою та струсом мозку.

За словами Гольник, можливим замовником може бути Олександр Ковжога, який безпосередньо представляв інтереси мера Полтави у судовому розгляді справи, а також ця особа дуже близька до голови Октябрського районного суду Олександра Струкова.

Як відомо, у травні 2016 року суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник показала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається “домовитися” з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього.