Суддю Дружківського міськсуду відсторонили через притягнення до кримінальної відповідальності

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю Дружківського міського суду Донецької області Геннадія Молібога від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Відсторонення Молібоги від здійснення правосуддя задовольнили після того, як ВРП дослідила клопотання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, заслухала доповідача, представника Генпрокуратури Сергія Козачину, суддю Молібогу, а також представника судді, адвоката Геннадія Коника.

Детективами Національного антикорупційного бюро України здійснюється досудове розслідування.

Нагадаємо, що Голову Дружківського міського суду Донеччини Геннадія Молібога затримали на хабарі 14 грудня 2017 року, відповідно до вимог статей 208, 482 Кримінального процесуального кодексу України. “За версією слідства, служитель Феміди разом з адвокатом отримали неправомірну вигоду за винесення рішення про непритягнення фізичної особи до адміністративної відповідальності”, – йшлося у повідомленні НАБУ.

Наступного дня, 15 грудня 2017 року, Молібозі оголошено та вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), складене керівником САП Назаром Холодницьким.

Декларація Геннадія Молібога за 2015 рік: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_38117827-9a34-48f8-abc0-291e4af439eb