Суддя Вишняк відпустив одіозного мера Одеси Труханова на поруки

Суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк відпустив мера Одеси Геннадія Труханова на поруки депутата від Блоку Петра Порошенка Дмитра Голубова.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Геннадію Труханову загрожує до 12 років в’язниці. Міський голова Одеси є підозрюваним у справі про заподіяння збитків місцевому бюджету Одеси під час купівлі Одеською міською радою будівлі, що раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП “Завод “Краян”, за 185 млн грн у приватної структури. Ця структура на початку 2016 року придбала весь комплекс із аукціону, організованого ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн.

Також, будучи народним депутатом, Труханов голосував за “закони 16 січня”, так звані диктаторські закони.

Нагадаємо, мер Одеси Геннадій Труханов не з’являвся на роботі з 26 грудня 2017 року, перебуваючи за кордоном у відпустках і відрядженнях. 13 лютого у НАБУ підтвердили повідомлення про підозру меру Одеси Геннадію Труханову та 3 посадовцям мерії Одеси за статтею, яка стосується привласнення чи розтрати чужого майна. 14 лютого 2018 року мера Одеси Геннадія Труханова затримали в аеропорті “Бориспіль”. Йому та його заступнику вручили підозри.

Суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк був переведений на цю посаду з Кам’янобрідського районного суду міста Луганська 29 грудня 2017 року.

Детальніше про суддю читайте у профайлі: https://chesnosud.org/judges/vyshnyak-maksym-volodymyrovych/