Суддя Вовк хоче скасувати висновок ГРД та “відбілити” свою репутацію через суд

23 лютого об 11.00 Київський окружний адміністративний суд розгляне позов екс-кандидата на посаду судді Верховного Суду, голови Окружного адмінсуду Павла Вовка про скасування висновку Громадської ради доброчесності про невідповідність критеріям доброчесності та професійної етики.

Нагадаємо, у липні 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України припинила участь судді Вовка у конкурсі через обґрунтований сумнів у його причетності до корупційного злочину. На співбесіді пан Вовк був впевнений, що його призначення суддею нового Верховного Суду суспільство сприйме позитивно. І це незважаючи на зв’язки з ключовими політичними фігурами, негативну репутацію, невідповідність статків задекларованим доходам, порушення прав людини та шлейф сумнівних судових рішень, прийнятих тоді, коли сам суддя перебував закордоном.

Суддя Вовк подав позов до ГРД у серпні 2017 року, однак розгляд справи відкладали. Згідно з законом, ГРД не є юридичною особою, державним органом чи суб’єктом владних повноважень, а тому не може брати участь в судових процесах.

Нагадаємо, у травні 2017 року детективи НАБУ проводили обшуки в Окружному адмінсуді м. Києва та незадекларованому будинку судді Вовка.

Запрошуємо журналістів та активістів відвідати судове засідання, адже суддя Вовк, “відбіливши” свою репутацію через суд, зможе успішно пройти кваліфікаційне оцінювання та претендувати на посаду у вищих судах.

Читайте детальніше про суддю Вовка у профайлі ЧЕСНО.Фільтруй суд!: https://chesnosud.org/judges/vovk-pavlo-vyacheslavovych/