Суддя Сергієнко відпустила міністра інфраструктури Омеляна на поруки замість застави у 5 млн

Солом’янський районний суд міста Києва відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки і він має здати свої паспорти.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Такий запобіжний захід йому призначила суддя Ганна Сергієнко замість застави у 5 мільйонів гривень, про які просила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Нагадаємо, що Володимира Омеляна підозрюють у незаконному збагаченні й недекларуванні майна, як повідомили в Національному антикорупційному бюро. Сам міністр звинувачення відкидає, готовий доводити в суді свою невинуватість і заявляє про політичну вмотивованість справи. Детальніше про справучитайте тут.

Аналітики ЧЕСНО. Фільтруй суд! підготували профайл судді Ганни Сергієнко. Так, за інформацією з веб-сайту “Слово і діло”, посилаючись на дані НАЗК, зазначається про те, суддя Сергієнко в електронній декларації за 2015 рік не вказала дохід свого чоловіка – компенсацію посольства України в Литві за час перебування в довготривалому відрядженні за кордоном у розмірі майже 40 тисяч доларів. Разом з тим сама суддя повідомила ВРП про втручання в її діяльність щодо здійснення правосуддя. На думку судді Сергієнко Г.Л., висновок НАЗК про неповноту відомостей декларування доходів чоловіка у майновій декларації судді є наслідком задоволення нею клопотання детектива НАБУ в рамках кримінального провадження, в якому фігурувала член НАЗК Наталія Корчак.

Детальніше про суддю Сергієнко читайте у профайлі: https://chesnosud.org/?post_type=judges&p=19871&preview=true