Суддя Лариса Гольник назвала можливого замовника свого побиття

Суддя Октябрського суду міста Полтави Лариса Гольник назвала можливого замовника побиття її та її чоловіка Ігоря Гавриленка 22 листопада, а також пов’язала побиття зі своєю професійною діяльністю.

Про це вона заявила 27 листопада на прес-брифінгу в Реанімаційному Пакеті Реформ.

“Ця історія почалася ще у 2014 році, коли до мого провадження прийшла справа відносно мера (мера Полтави Олександра Мамая – ред.). Після цього почалася історія послідовної безкарності тих осіб, які увійшли в оточення Мамая, а також голови Октябрського районного суду і міста Полтави Олександра Струкова. І тому я пов’язую цей напад саме з цим оточенням”, – заявила Гольник.

За її словами, можливим замовником може бути Олександр Ковжога, який безпосередньо представляв інтереси мера Полтави у судовому розгляді справи, а також ця особа дуже близька до голови Октябрського районного суду Олександра Струкова.

Нагадаємо, що 22 листопада у Полтаві напали та жорстоко побили суддю Октябрського районного суду міста Полтави Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка. За інформацією громадської Ініціативи 11, чоловіки не намагалися їх пограбувати, цілили пані Ларисі в голову. Чоловік судді зазначив, що їх одразу почали бити трубами. Як результат, у Гавриленка побиті ноги, у Лариси Гольник кров на обличчі. Згодом їх забрала “швидка” з численими травмами, черепно-мозковою травмою та струсом мозку.

Як відомо, у травні 2016 року суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник показала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається “домовитися” з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього. У березні 2017 року “Слідство.Інфо” провело розслідування, в якому розповідалось про Ларису Гольник та її звинувачення проти місцевого мера і його помічників у спробі підкупу. Проти неї люди з оточення мера ініціювали низку кримінальних проваджень та цивільних позовів.

Також на Гольник тиснув голова Октябрського районного суду Полтави Олександр Струков, переконуючи її “добре подумати над справою”. Суддя Струков неоноразово здійснював тиск на суддю-викривачку Ларису Гольник, провів цілий ряд заходів, аби перешкодити діяльності судді. Пан Струков вдавався і до створення неприйнятної психологічної атмосфери у суді навколо неї, фабрикував “докази” порушення нею трудової дисципліни.

Повний відеозапис прес-брифінгу дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/chesnosud/posts/2002768503302249