Суддя Ємельянов у 2016 році 26 разів брав відпустку

Генеральна прокуратура нарешті оголосила про підозру судді Ємельянову. Тому самому судді, який тільки у 2016 році 26 разів брав відпустку, за інформацією Вищого господарського суду на запит Руху ЧЕСНО.

img-28193309-page-004

img-28193309-page-005

Той самий суддя Ємельянов, який має уже “розморожені” рахунки в Ліхтенштейні на суму 13 мільйонів франків, бо українські правоохоронці так і не змогли довести незаконність їхнього походження. Той самий Ємельянов, який володіє 13 квартирами, походження яких не може пояснити; також у його активі – ще два будинки площею понад 2 тис. кв. м і два земельні паї по гектару кожен (при річній зарплаті на суму всього 261 тис. грн). Крім цього, за часів Януковича разом зі своїм колегою, Віктором Татьковим, прославився створенням механізму “гроші в обмін на вердикт”, тобто нібито займався продажем суддівських рішень, про що неодноразово писали медіа. А у недалекому 2012 році вони нібито вимагали майже 500 тис британських фунтів у київського бізнесмена Андрія Лепейка, щоб суд ухвалив потрібне рішення і не позбавляв його права власності на торговельний центр.

Сьогодні прес-служба Генпрокуратури повідомила про те, що у слідчих назбиралося достатньо доказів, аби повідомити суддям, Віктору Татькову та Артуру Ємельянову, про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) Кримінального Кодексу України. Зокрема, слідство встановило, що у період 2011 – 2014 років ці служителі Феміди, використовуючи своє керівне службове становище, нібито незаконно втручалися у діяльність своїх підлеглих з метою винесення сумнівних рішень, а також втручалися у роботу автоматизованої систему документообігу суду, аби розподілити справи на визначених суддів.

Рух ЧЕСНО сподівається, що суддям не вдасться втекти від слідства закордон або у відпустку, як це успішно вміють практикувати служителі Феміди. Більше того, ми стежитимемо за долею Татькова та Ємельянова і вимагатимемо справедливого правосуддя для них.

Наразі досудове розслідування триває.