Недоброчесна київська суддя влаштувала ДТП напідпитку

За інформацією видання “УНІАН”, суддя Деснянського районного суду міста Києва Світлана Колегаєва в’їхала на тротуар, будучи з ознаками алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля AUDI.

Повідомляється, що автомобіль вискочив на тротуар на вулиці Прирічній 27, та мало не збив людей, летячи у воду. Від приводнення врятував стовп, об який розтрощилася автівка судді. Крім того, вказується, що справу намагаються “зам’яти”.

За методологією ЧЕСНО. Фільтруй суд!, суддя Деснянського районного суду міста Києва Світлана Колегаєва причетна до порушення двох критеріїв доброчесності: це ухвалення сумнівних рішень та неетична поведінка. 

Як вбачається з ухвали дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Колегаєва 24.01.2014 року застосувала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на тридцять днів для учасника протестних акцій під час Революції Гідності. Активісту інкримінували умисну організацію натовпу у кількості 100 осіб та перебування на вул. Грушевського в м. Києві, біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського з метою “активної участі у масових заворушеннях, які супроводжувалися насильством над особою, знищенням майна, опором представникам влади, із застосуванням предметів, які використовувались, як зброя”.

За інформацією, викладеною у зазначеному рішенні дисциплінарної палати, 30 січня 2014 року Апеляційний суд м. Києва скасував ухвалу судді Колегаєвої та застосував до активіста запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. 

Більше про суддю Світлану Колегаєву можна прочитати у її профайлі на сайті кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!.