Судді-хабарнику повідомлять про підозру

За інформацією УНН, Слідчі Генеральної прокуратури України планують вручити підозру судді Вищого господарського суду України Віктору Швецю. За інформацією агенства, повідомлення про підозру служителю Феміди може вручити особисто Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Нагадаємо,  СБУ спільно з Генеральною прокуратурою у березні цього року затримали суддю на місці злочину за одержання неправомірної вигоди. Спочатку правоохоронці не оголошували ім’я судді, однак згодом речник СБУ Олександр Ткаченко у спілкуванні із журналістами підтвердив, що затриманим суддею є саме Віктор Швець. За різними даними, сума хабаря ймовірно склала 5 тис доларів. Крім того, під час затримання правоохоронці  нібито вилучили у судді боргову розписку на 50 тисяч доларів і боргову розписку від іншого судді на 375 тисяч доларів.

Фото – 24 Канал

 

Раніше Рух ЧЕСНО простежив долю 9 суддів, прізвища яких стали відомими через хабарі у великих розмірах. Детальніше із тим, як склалася доля інших суддів, яких ловили на хабарях, можна ознайомитись за посиланням.