Судді Голяшкіну вручили обвинувальний акт

Співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили судді Вищого адміністративного суду України Олегу Голяшкіну обвинувальний акт.

Про це повідомляє “Бігус.інфо”.

Правоохоронці завершили досудове розслідування і нині кримінальна справа служителя Феміди передається до суду.

Нагадаємо, раніше Олегу Голяшкіну повідомили про підозру у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ст. 366-1 Кримінального кодексу, а саме – у декларуванні завідомо недостовірних відомостей у декларації за 2015 та 2016 роки.

Як виявили журналісти проекту “Наші гроші. Досудилися”, суддя судився за службове житло, в той час як у власності його матері Віри Голяшкіної були дві квартири біля Печерської Лаври, де жив сам суддя. При цьому позначав Олег Голяшкін у декларації не фактичне місце проживання, а оренду квартири на лівому березі Дніпра. Крім того, детективи НАБУ знайшли в квартирі матері судді більше 100 тисяч доларів.

Також, Галицький районний суд міста Львова заарештував кошти Голяшкіна. Загалом було заарештовано 99 тисяч доларів, 5 тисяч євро та 430 фунтів стерлінгів. Ці кошти були вилучені детективами Національного антикорупційного бюро під час обшуків в кабінеті та помешканні судді 9 серпня. Як повідомляє Українська Правда, Голяшкін не зміг підтвердити та пояснити законність набуття понад $37 тисяч.

Розслідування Бігус.інфо дивіться за посиланням: https://goo.gl/owGwE5