Суд зняв арешт із понад 400 об’єктів нерухомості Коломойського

Печерський районний суд Києва 5 липня задовольнив клопотання ТОВ “Пріватофіс”, пов’язаного з Ігорем Коломойським, і зняв арешт із 415 об’єктів нерухомості компанії.

Суддя дійшов висновку, що “арешт був накладений без доказів пропорційності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, із розміром збитку, заподіяного кримінальним правопорушенням”, зазначено в матеріалах справи.

Нагадаємо, арешт був накладений 5 квітня 2017 року на земельні ділянки, нежитлові, офісні приміщення в різних регіонах України. Нерухомість заарештували за клопотанням Генпрокуратури в рамках кримінального провадження, пов’язаного з видачею Приватбанком до націоналізації кредитів пов’язаним особам на невигідних умовах, що призвело до заборгованості юросіб перед банком на 373 млн грн.

Це рішення ухвалив суддя Сергій Вовк. За методологією ЧЕСНО. Фільтруй суд!, цей суддя – недоброчесний. Так, суддя Вовк був головуючим у складі колегії суддів, яка засудила Юрія Луценка до позбавлення волі строком на 4 роки у справі за обвинуваченням Луценка Ю.В. щодо нібито незаконного святкування Дня міліції у палаці «Україна».

Також стосовно судді Сергія Вовка здйснювалося досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення). Як зазначаєпрокуратура, С. Вовк підозрюється у тому, що він, зловживаючи службовим становищем та навмисно порушуючи вимоги закону, постановив завідомо неправосудне рішення у цивільній справі. Своїм рішенням суддя незаконно позбавив громадянина права власності на належне йому майно.

З багатьма іншими недоброчесностями Вовка, можна ознайомитися в профайлі судді: https://chesnosud.org/judges/vovk-sergiy-volodimirovich/

Як повідомлялося, 18 грудня 2016 року, посилаючись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, уряд ухвалив рішення про націоналізацію Приватбанку і влила в його капітал понад 155 млрд грн.

Нагадаємо, раніше Господарський суд міста Києва постановив ухвалу про об’єднання усіх п’яти позовів, які подав Ігор Коломойський до Національного банку України та Приватбанку щодо визнання недійсним кредитних договорів та договорів поруки, в одне провадження.