Суд відпустив з-під варти екс-начальника СБУ Києва, обвинуваченого у злочинах проти Євромайдану

Шевченківський районний суд Києва вирішив відпустити з-під варти екс-начальника управління СБУ в Києві та області Олександра Щеголєва, якого обвинувачують в організації та здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані шляхом проведення антитерористичної операції, у тому числі її силової фази у Будинку профспілок.

Щеголєв був узятий під варту 20 серпня 2015 року. Однак, від сьогодні до Щеголєва застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Також на Щеголєва будуть покладені усі передбачені нормами обов’язки, включаючи носіння електронного браслета.

Колегія суддів, яка прийняла таке рішення, складалася з суддів Мартинов Євген Олександрович, Слободянюк Павло Леонідович, Трубніков Андрій Володимирович.За методологією ЧЕСНО. Фільтруй суд!, усі троє суддів є недоброчесними. 

Зокрема, судді Трубніков та Слободянюк є “суддями Майдану”. Суддя Трубніков обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці відносно активіста Євромайдану, а суддя Слободянюк позбавив права керування автомобілем на 3 місяці учасника мирних акцій через те, що він, нібито, не зупинився на вимогу інспектора ДАІ у день поїздки «Автомайдану» до резиденції Януковича в Межигір’ї. 

А от суддя Мартинов був кандидатом на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Як виявляється, він не зміг підтвердити відповідність здійснювати правосуддя на спеціальному спільному засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Громадської ради міжнародних експертів через те, що не зміг пояснити питання, які виникли до його майна.