Суд повернув Уляну Супрун на посаду Міністра охорони здоров’я

Сьогодні, 14 лютого, Окружний адміністративний суд Києва скасував попередню ухвалу, якою Міністру охорони здоров’я України Уляні Супрун було заборонено вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізації повноважень Міністра.

Таким чином, тепер Уляна Супрун може повноцінно повернутися до виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України.

Також, вчора, 13 лютого, Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яким поклав на Уляну Супрун виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я, крім виключних повноважень (такими є визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи міністерства та участь у прийнятті рішень на засіданнях Кабінету Міністрів України). Тобто, з учорашнього вечора Уляна Супрун могла підписувати необхідні документи для забезпечення безперервної діяльності міністерства (наприклад, затвердити розподіл вакцин).

Нагадаємо, 5 лютого Окружний адмінсуд Києва заборонив Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я. Так, Окружний адміністративний суд Києва розглянув заяву народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у міністра охорони здоров’я Уляни Супрун компетенцій (повноважень) до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України і тимчасово заборонив Супрунвиконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я.

Як вказано в рішенні, суд частково задовольнив заяву Мосійчука і заборонив Супрун на час розгляду адміністративної справи “вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я”.