Суд поновив Насірова на посаді голови Держфіскальної служби

Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Головуючою у справі про поновлення на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова була суддя Наталя Клименчук. У декларації за 2015 рік Наталя Клименчук зазначила, що їй на праві власності належить квартира площею 83,9 кв.м (з 2004 року) та гараж площею 43 кв.м (з 2010 року), а також на праві користування – автомобіль марки Nissan. Однак, у декларації за 2014 рік жодних відомостей про вищевказане майно немає. Аналогічно у декларації за 2013 рік відсутні відомості про гараж та автомобіль, а також є невідповідність між площами квартир, які належать судді (зокрема, у 2013 році зазначено про наявність квартири площею 90 кв.м).

Детальніше про суддю Клименчук читайте  профайлі: https://chesnosud.org/judges/klymenchuk-nataliya-mykolajivna/

Нагадаємо, що на початку березня 2017 року суд арештував Насірова з можливістю застави в 100 мільйонів гривень, яку внесли його дружина і тесть. Після цього відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО. 15 лютого Насіров попросив Окружний адміністративний суд Києва поновити його на посаді голови Державної фіскальної служби.

За даними слідства, Насіров причетний до так званої «газової схеми Онищенка» і впродовж 2015 року ухвалив низку «безпідставних і незаконних рішень» про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на загальну суму понад мільярд гривень. Слідство вважає, що такими рішеннями державі завдано збитків на суму майже 2 мільярди гривень. Захист Насірова і він сам ці звинувачення заперечують.