Апеляція підтримала рішення Печерського суду щодо офшорів Суркісів (оновлено)

Сьогодні, 15 квітня 2020 року, за інформацією Новое время, Київський апеляційний суд підтримав рішення судді Підпалого щодо зобов’язання Приватбанку заплатити депозити офшорним компаніям братів Суркісів на суму понад $200 мільйонів.

Колегія суддів у складі Світлани Кулікової, Оксани Желепи та Василя Олійника залишила в силі рішення Печерського районного суду міста Києва, щодо повернення більш ніж $200 млн низці офшорних компаній, які були розміщені на рахунках Кіпрської філії Приватбанку у 2012-2014 роках, а також відсотки, нараховані до 17 лютого 2020 року.  

За аналізом кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! судді Олійник та Кулікова є недоброчесними та причетні до порушення критерію прозорості статків. 

Детальніше з профайлами суддів можна ознайомитись на сайті –  https://chesnosud.org/profajly-suddiv/.

Згодом, міністр юстиції Денис Малюська прокоментував вказане рішення, зазначивши про те, що медіа поширили неправдиву інформація про рішення суду, за яким Приватбанк має сплатити сім’ї Суркісів близько 7 млрд. грн. Він наголосив, що суть рішення суду в тому, що “Приватбанк має обслуговувати депозити без жодних обмежень і відповідно до депозитних договорів”.