Сергія Остапця призначено новим членом ВККС

До штату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на посаду члена ВККС зараховано Остапця Сергія Леонідовича, якого призначено відповідно до наказу Голови ДСА України від 6 травня 2019 р. №156/к.

Так, 14 червня 2019 р. рішенням ВККС члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Лукаша Тараса Валерійовича було звільнено із займаної посади за власним бажанням.

Нагадаємо, що у травні Окружний адмінсуд Києва позбавив повноважень главу ВККС Сергія Козьякова та члена ВККС Станіслава Щотку. Також 27 червня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звільнила члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів Андрія Козлова, призначеного за квотою омбудсмена в жовтні 2016 року терміном на 4 роки.
Громадські організації, які займаються питанням судової та антикорупційної реформи, засуджують рішення Уповноваженої про звільнення Андрія Козлова.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на зайняття 505 вакантних посад суддів у місцевих загальних судах. Детальний список з кількістю вакантних місць суддів у судах знаходиться тут.