Результати спільних засідань ГРМЕ та ВККС по кандидатах до Вищого антикорупційного суду. ІНФОГРАФІКА

Закінчилися спільні засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів по кандидатах до Вищого антикорупційного суду. Загалом Громадська рада міжнародних експертів ініціювала розгляд 49 кандидатів до Вищого антикорупційного суду.
За результатами спільних засідань вибуло більше половини кандидатів з Антирейтингу ЧЕСНО, які порушили критерії ЧЕСНО. Фільтруй суд!. Загалом, за підсумками іспитів та засідань ГРМЕ та ВККС з конкурсу вибуло майже 80%, яких поставили під сумнів ЧЕСНО Фільтруй суд!
Двоє з кандидатів, що продовжили участь в конкурсі після спільних засідань ГРМЕ та ВККС, мають негативні висновки про недоброчесність, згідно з методологією ЧЕСНО.Фільтруй суд!.
Це Валерія Чорна, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду, – https://chesnosud.org/candidate/chorna-valeriya-viktorivna/
А також Білоус Інна, суддя Тернопільського окружного адміністративного суду, – https://chesnosud.org/candidate/bilous-inna-oleksandrivna/.
Загалом продовжують участь у конкурсі 7 недоброчесних з 52 кандидатів до Вищого антикорупційного суду, а також 3 недоброчесних з 19 кандидатів – до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
Нагадаємо, що 15 січня Громадська рада міжнародних експертів повідомила про завершення процесу відбору кандидатів, питання відповідності яких критеріям, визначених частиною четвертою статті 8 Закону України «Про Вищий антикорупційний суд», про спеціальні спільні засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Громадської ради міжнародних експертівГромадська рада міжнародних експертів ініціювала розгляд 49 кандидатів. 24 з 49 кандидатів, щодо яких ГРМЕ ініціювала розгляд на спільному засіданні з ВККС, були в Антирейтингу ЧЕСНО. Фільтруй суд!