Рейтинг кандидатів до Вищого антикорупційного суду буде сформовано 6 березня

В середу, 6 березня, Вища кваліфікаційна комісія суддів сформує рейтинг кандидатів до Вищого антикорупційного суду, які успішно пройшли всі етапи конкурсних процедур. Всього у рейтингу буде 78 кандидатів

Про це заявив голова ВККС Сергій Козьяков.

За його словами, цей рекомендаційний рейтинг переможців буде поданий до Вищої ради правосуддя, яка прийматиме остаточне рішення і яке буде передано Президенту України для подальших призначень. Суддів має призначити президент не пізніше 30 днів з дня отримання подання Вищої ради правосуддя та не має права відмовити у призначенні будь-кого із кандидатів.

Нагадаємо, що закінчилися спільні засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів по кандидатах до Вищого антикорупційного суду. Загалом Громадська рада міжнародних експертів ініціювала розгляд 49 кандидатів до Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, 29 листопада ЧЕСНО. Фільтруй суд! презентував результати аналізу всіх кандидатів до ВАКС. Кожен третій кандидат до Вищого антикорупційного суду виявився недоброчесним. Порушення критеріїв доброчесності ЧЕСНО зафіксували у 43 кандидати у Вищий антикорупційний суд та Апеляційну палату Вищого антикорупційного суду. Аналітичні довідки про всіх кандидатів до Вищогоантикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду опубліковані на сайті кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!.

Детальніше про усіх кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду можна прочитати у довідках на сайті ЧЕСНО. Фільтруй суд! chesnosud.org. Разом з тим в ЧЕСНО. Фільтруй суд! анонсували презентацію найближчим часом аналітичних довідок і про кандидатів у Верховний Суд.