Реформою судової влади у Зе!команді займатиметься юрист, яка брала участь у конкурсі до Верховного Суду

Реформою судової влади у Зе!команді займатиметься юрист, брала участь у конкурсі до Верховного Суду 2016-2017 років, – Венедіктова Ірина Валентинівна.

Нагадаємо, що за результатами конкурсу, Венедіктова отримала менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту.

Венедіктова Ірина – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, член редакційної колегії журналів «Приватне право», «Медичне право», Віце-президент Фундації медичного права і біоетики України, Голова спеціалізованої вченої ради юридичного факультету, Суддя третейського суду з медичних справ. З 2005 року працювала завідуючою кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. У юридичній фірмі “Arbitis” працює в якості радника з питань юридичного аудиту в угодах зі злиття і поглинання. (Проте в декларації кандидата інформація щодо цього відсутня). Чоловік Венедиктової – Денис Колесник – працівник кіберполіції. У своїй декларації він не вказав автівки, що їх задекларувала його дружина.

Нагадаємо, що вчора, 18 квітня, була представлена команда кандидата в президенти Володимира Зеленського. Також, 25 лютого Венедиктова представляла кандидата в президенти Зеленського під час поїздки представників штабів у Брюссель.

Під час представлення Ірина Венедіктова заявила, що всі вакансії у судах будуть швидко і якісно заповнені. Також, за даними Української правди, буде перезавантажена Вища кваліфікаційна комісія суддів, буде проведено відбір на професійність і доброчесність.