Районний суд на Закарпатті очолив суддя, який п’яним вчинив смертельну ДТП

Перечинський районний суд Закарпатської області очолив суддя Амарович Віктор Петрович, який раніше вчинив п’яне ДТП зі смертельними наслідками.

“20 вересня 2017 року на зборах суддів Перечинського районного суду Закарпатської області відбулися вибори голови суду. Виборча процедура проведена шляхом таємного голосування, відповідно до чинного законодавства. За результатами таємного голосування, одноголосно, на адміністративну посаду голови суду обрано суддю Амаровича Віктора Петровича”, – йдеться у повідомленні прес-центру Перечинського районного суду.

Нагадаємо, що у 2014 році Віктор Амарович скоїв ДТП на трасі Київ-Чоп неподалік села Середнє Закарпатської області. Виїхавши на зустрічну смугу його авто Mitsubishi Pajero з Амаровичем за кермом протаранило “сімку”, яка злетіла в кювет і водій якої загинув на місці. Попередній аналіз підтвердив, що суддя перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У 2015 році прокурор зазначав, що Амаровича, який п’яним вбив людину, не можуть звільнити за нестачею доказів.

Також після цієї події суддя отримав лікарняний на три місяці, за цей час йому нарахували 53 тис грн та додатково 12 тис грн “матеріальної допомоги”.