Печерський районний суд зобов’язав забрати справу “плівок Вовка” з НАБУ

За інформацією прес-служби НАБУ, 4 серпня 2020 року Печерський районний суд м. Києва ухвалив рішення зобов’язати Генеральну прокуратуру України доручити розслідування справи “плівок Вовка” іншому органу досудового розслідування. Фактично, суд постановив забрати справу із провадження НАБУ. 

Повний текст рішення буде оголошено завтра, 7 серпня. І саме тоді ми зможемо ознайомитись із аргументами суду на користь такого рішення. Копію постанови, ухваленої 4 серпня на своїй FB- сторінці розмістив головний редактор порталу Цензор.нет Юрій Бутусов. 

Слідчим суддею, який ухвалив це рішення є Сергій Вовк. Кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд! неодноразово писала про суддю Сергія Вовка з Печерського районного суду міста Києва, адже він є порушником одразу трьох критеріїв доброчесності, згідно методології кампанії. 

За повідомленням прокуратури міста Києва, стосовно судді Сергія Вовка здійснювалося досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення).

Також суддя Вовк був головуючим у складі колегії суддів, яка засудила Юрія Луценка до позбавлення волі строком на 4 роки у справі нібито незаконного святкування Дня міліції у палаці “Україна”.

Як повідомляє видання “Українська правда”, 21 квітня 2020 року суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк постановив ухвалу, якою зобов’язав Офіс генерального прокурора України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо втручання колишнього віце-президента США Джо Байдена у діяльність ексгенпрокурора України Віктора Шокіна.

“Варто зазначити, що крім зміни органу досудового розслідування дане рішення потенційно матиме наслідком те, що справа не буде підсудна Вищому антикорупційному суду. Дуже “завбачливо”, адже напередодні ВАКС продемонстрував рішучість у прийнятті рішень: одному з фігурантів справи “плівок Вовка” (голові ДСА) вже було обрано запобіжний захід.” наголошує координаторка кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! Людмила Слива

Кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд! і надалі уважно слідкуватиме за перебігом досудового розслідування у справі про ймовірні корупційні зловживання суддів Окружного адміністративного суду м. Києва та інформуватиме про найактуальніші новини.