Опубліковані імена понад половини з 2250 кандидатів на посади суддів апеляційних судів

Станом на 4 жовтня опрацьовано документи та опубліковано імена 1321 кандидата з усіх 2250 кандидатів, що подали заявки на участь в конкурсі на посади суддів апеляційних судів усіх спеціалізацій, оголошеному Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Значна частина кандидатів – діючі судді першої інстанції або судді у відставці. Є випадки, коли судді апеляційних судів хочуть змінити суд на таку ж юрисдикцію, але в іншій області. Судячи зі списків, помітно, що бажаними для суддів є столичні суди – Київський апеляційний суд (на конкурс виставлені 11 вакансій), Шостий апеляційний адміністративний суд (3 вакансії) і Північний апеляційний господарський суд (Київ) (12 вакансій).

Так, за даними наявного списку, на 11 посад суддів Київського апеляційного суду претендують 137 кандидатів, а за три посади в Шостому апеляційному суді будуть боротися щонайменше 42 кандидати. За 12 вакансій в Північному апеляційному господарському суді будуть змагатися 82 кандидати.

Детальний список опрацьованих кандидатів: https://vkksu.gov.ua/userfiles/doc/kand021019.pdf

Нагадаємо, що, за умовами конкурсу, 285 вакансій мають бути заповнені в загальних апеляційних судах, 31 – в апеляційних господарських, і ще 30 – в апеляційних адміністративних судах.