Окружний адмінсуд Києва заборонив Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я

Окружний адміністративний суд Києва розглянув позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у міністра охорони здоров’я Уляни Супрун компетенцій (повноважень) до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України і тимчасово заборонив Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я.

Як вказано в рішенні, суд частково задовольнив позов Мосійчука і заборонив Супрун на час розгляду адміністративної справи “вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я”.

Рішення щодо Уляни Супрун ухвалив суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Сергій Каракашьян. ЧЕСНО. Фільтруй суд! має профайл цього судді.

Менше двох місяців тому суддя Каракашьян у складі колегії ухвалив гучне рішення, яким поновив на посаді звільненого після відкриття кримінального провадження голову Державної фіскальної служби Романа Насірова. Підставою такого рішення у суді тоді назвали недоведення наявності підстав для звільнення, а саме обставин його подвійного громадянства та порушення процедури звільнення.

Також, суддя Каракашьян відмовив у задоволені адміністративного позову Центру протидії корупції до Нацради з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправними дій щодо визнання соціальною рекламою відеороликів “Виконуємо закон. Встановлюємо справедливість” за участі Генпрокурора Юрія Луценка. На думку Центру протидії корупції, надання рекламі статусу “соціальної” дозволило ставити її в ефіри телеканалів та радіостанцій безкоштовно, завдяки чому відбувся піар Юрія Луценка в політичних цілях. При цьому реклама містить відеофрагменти з зображенням Генерального прокурора, його прізвища та імені, державну символіку (Державний прапор України), символіку прокуратури, що заборонено використовувати в соціальній рекламі.

Варто додати, що Уляна Супрун раніше заявляла, що це рішення щодо неї “є черговою атакою на трансформацію системи охорони здоров’я. Дуже небезпечною атакою на всі зміни, які наша команда втілила за останній час.”