Окружний адмінсуд Києва скасував перейменування проспектів Бандери та Шухевича

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про скасування перейменування проспектів Московського на Степана Бандери та Ватутіна на Романа Шухевича.

Відповідне рішення ухвалила суддя Чудак Олеся Миколаївна. За даними ЧЕСНО. Фільтруй суд! вона – недоброчесна. Так, 16 травня 2019 року суддя Чудак відмовила у задоволенні позову ГО “Центр протидії корупції” щодо зобов’язання оприлюднити декларації Першого заступника Голови Служби безпеки України Павла Демчини за 2015-2018 роки.
Також у деклараціях за 2013, 2014 та 2015 роки суддя не зазначила жодного нерухомого майна, яке б перебувало у неї або у її родини на праві власності чи користування та у якому можна було б проживати, хоча законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування.

Судове рішення підтвердив і голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. «Повний текст з мотивацією буде за 5 днів. Отримаємо повний текст, будемо подавати апеляцію», — заявив В’ятрович.

Нагадаємо, що 7 липня 2016 року Московський проспект став проспектом Бандери. 1 червня 2017 року проспект Ватутіна перейменували у Шухевича.