Окружний адмінсуд Києва позбавив повноважень главу ВККС Козьякова та члена ВККС Щотку

Окружний адміністративний суд міста Києва позбавив повноважень голову Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) Сергія Козьякова та члена ВККС Щотку Станіслава.

“Підставою для ухвалення Окружним адміністративним судом міста Києва таких рішень було, в тому числі, встановлення судом обставин закінчення визначеного законом терміну повноважень Сергій Козьяков і Станіслава Щотки як членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Ухвали суду про забезпечення позову підлягають негайному виконанню з дня його прийняття, незалежно від їх оскарження”, – йдеться у повідомленні прес-служби Окружного адмінсуду Києва.

Наголошується, що суд, розглянувши заяви про забезпечення позову, які надійшли від Сергія Остапця і Кротюка Олександра, прийняв рішення їх задовольнити. Окружний суд заборонив Сергію Козьякову виконувати повноваження члена ВККС, а також зобов’язав іншого члена комісії, який буде виконувати обов’язки голови, ввести Остапця до складу ВККС.

Сергій Остапець 6 травня був призначений членом комісії замість Станіслава Щотки наказом голови Державної судової адміністрації Зеновія Холоднюка.