Невигадані суддівські історії у базі профайлів ЧЕСНО. Фільтруй суд!

ЧЕСНО. Фільтруй суд! запустив соціальний проект “Невигадані суддівські історії”. Проект “Невигадані суддівські історії” приурочений до третьої річниці кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!, ілюструє факти недоброчесності служителів Феміди.

Формуючи базу профайлів, аналітики ЧЕСНО щодня стикаються з фактами недоброчесності, які за багато років вкорінились і стали нормою для суддівського корпусу. Серед таких фактів, зокрема, корупція, зловживання службовим становищем, недекларування майна, ухвалення суддівських рішень у період відпустки тощо. Соціальний проект “Невигадані суддівські історії” має на меті привернути увагу суспільства до реальних фактів суддівської недоброчесності, які можуть здаватись комічними, але водночас є серйозною проблемою судової системи України.

Картинки – це продовження проекту “Невигадані суддівські історії”, який ілюструє факти недоброчесності служителів Феміди. Текст, який ви бачите на картинці – це опис реальної ситуації, яка траплялася з суддями.

Команда ЧЕСНО. Фільтруй суд! створила вже понад 2500 профайлів суддів, у яких зібрана вся інформація про суддів (декларації, родинні зв’язки, судові рішення, доброчесність, публікації про них у ЗМІ): chesnosud.org/profajly-suddiv