Недоброчесні судді визнали протиправним звільнення Насірова з посади очільника ДФС

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав протиправним звільнення ексголови Державної фіскальної служби Романа Насірова з посади. Таке рішення суд ухвалив 17 лютого.

Відповідно до тексту постанови, судді апеляції лишили без змін рішення Окружного адміністративного суду Києва. У грудні 2018 року ОАСК скасував розпорядження Кабінету Міністрів України про звільнення Романа Насірова. Нагадаємо, Кабмін усунув Насірова з посади, посилаючись на інформацію про подвійне громадянство тодішнього очільника ДФС.

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, справу розглядали судді Ярослав Собків, Володимир Мельничук та Віталій Файдюк. ЧЕСНО. Фільтруй суд! має профайли усіх трьох служителів Феміди. Відповідно до нашого дослідження, вони є недоброчесними.

Так, Володимир Мельничук у січні 2014 року залишив без змін постанову Окружного адмінсуду Києва про заборону масових акцій у центрі Києва під час Євромайдану. Віталій Файдюк та Ярослав Собків під час парламентських виборів 2012 року ухвалювали сумнівні рішення, які змінили результат виборів у 94 окрузі на користь кандидата від Партії Регіонів. Також обидва судді мають непрозорі статки.