Недоброчесні судді апеляційних судів: Рух ЧЕСНО презентує аналіз служителів Феміди в регіонах

14 червня Рух ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентує аналіз доброчесності суддів загальних апеляційних судів зі всієї України.

Презентація відбудеться у четвер (14 червня) об 11:00 в Українському кризовому медіа центрі за адресою вул. Хрещатик, 2.

ЧЕСНО зібрав та проаналізував інформацію про майже 700 служителів Феміди із 25 загальних апеляційних судів (24 обласні апеляційні суди та Апеляційний суд міста Києва). За результатами аналізу ЧЕСНО. Фільтруй суд!, недоброчесними в апеляційних судах є 36% суддів. Детальні результати активісти кампанії презентують під час брифінгу.

Участь у заході візьмуть:

  • Іван П’ятак, старший аналітик кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!;
  • Людмила Слива, менеджер проектів, юрист кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!;
  • Лілія Дроздик, керівник відділу комунікації та адвокації Центру демократії та верховенства права.

Аналіз доброчесності суддів загальних апеляційних судів України став частиною бази профайлів ЧЕСНО.Фільтруй суд!, яку активісти презентували восени 2017 року. Під час підготовки профайлів аналітики ЧЕСНО. Фільтруй суд! оцінюють доброчесність суддів за п’ятьма критеріями: непричетність до корупції або кримінальних правопорушень; непричетність до ухвалення сумнівних рішень; відповідність стилю життя задекларованим доходам та прозорість статків; непричетність до порушення прав людини та дотримання норм професійної етики.

Профайли про суддів ЧЕСНО.Фільтруй суд! публікує на своєму сайті, а також вони були презентовані у кожній області під час всеукраїнського тренінгового туру навесні 2018 року.

Акредитація за телефоном 068 205 83 34 та електронною поштою info.chesnosud@gmail.com.