Недоброчесні судді Апеляційного суду міста Києва звільнили Цемаха

Апеляційний суд Києва звільнив під особисте зобов’язання Володимира Цемаха, колишнього “командира протиповітряної оборони Сніжного”, який воював за “ДНР” у 2014-2015 роках.

Усі троє суддів, що прийняли відповідне рішення, за даними ЧЕСНО. Фільтруй суд! – недоброчесні. А саме – це Фрич Тетяна Вікторівна, Слива Юрій Михайлович та Юрдига Ольга Степанівна.

Так, судді Фрич та Юрдига були у складі колегії суддів, яка у грудні 2011 року залишила без змін вирок Печерського районного суду м. Києва про засудження колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень при укладенні газових угод з Росією у 2009 році. У подальшому у 2014 році Верховний Суд України переглянув справу та скасував вирок Печерського районного суду м. Києва та зазначену ухвалу Апеляційного суду м. Києва.

Суддя Слива ухвалив постанову, якою залишив без задоволення апеляційну скаргу особи, котра була позбавлена права керування автомобілем через те, що вона нібито не зупинилася на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день проведення акції протесту – поїздки “Автомайдану” до резиденції президента Януковича в Межигір’ї).

Нагадаємо, що 26 червня українські спецслужби вивезли Цемаха з окупованого Сніжного. Цемах як екс-начальник ППО бойовиків може бути цінним свідком у справі про знищення пасажирського літака Boeing-777 Malaysia Airlines рейсу МН17. За даними журналістів, Росія хоче отримати Володимира Цемаха в межах обміну.