Голову Дружківського міського суду Донеччини затримали на хабарі

Детективи Національного антикорупційного бюро разом із співробітниками Департаменту захисту економіки Нацполіції у Донецькій області затримали на хабарі голову одного з судів Донецької області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

Як уточнив голова “Громадського патрулю” Денис Миронов, в повідомленні НАБУ йдеться про голову Дружківського міського суду Донецької області Геннадія Молібога. “Саме Голова Дружківського міського суду Геннадій Молібога знаходиться в епіцентрі подій. Як поінформувало джерело – Молібога отримав неправомірну вигоду від агента НАБУ в рамках проведених оперативних дій”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Також затримано адвоката, який у вчиненні правопорушення виконував роль посередника.
“За версією слідства, служитель Феміди разом з адвокатом отримали неправомірну вигоду за винесення рішення про непритягнення фізичної особи до адміністративної відповідальності”, – йдеться в повідомленні НАБУ.

Обох осіб затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення затриманим особам про підозру.

Декларація Геннадія Молібога за 2015 рік: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_38117827-9a34-48f8-abc0-291e4af439eb