Київський апеляційний суд звільнив Вишинського, якого підозрюють у держзраді

Сьогодні, 28 серпня, Київський апеляційний суд задовольнив апеляцію на продовження утримання під вартою головного редактора РИА Новости-Україна Кирила Вишинського, якого підозрюють у держзраді.

“Змінено запобіжний захід на особисте зобов’язання. Київський апеляційний суд скасував ухвалу Подільського райсуду Києва” – заявила речниця прокуратури АР Криму Катерина Діденко.

Нагадаємо, що головного редактора РИА Новости-Україна Кирила Вишинського затримали в Києві 15 травня 2018 року за підозрою в державній зраді. Його звинувачують в участі у пропагандистських акціях в Криму навесні 2014 року, спрямованих на підтримку російської окупації півострова. За це президент Росії Володимир Путін закритим указом нагородив громадянина України Вишинського медаллю за заслуги перед вітчизною.

25 червня Конституційний Суд визнав неконституційною норму КПК України, якою суд фактично зобов’язувався застосовувати безальтернативний запобіжний захід – тримання під вартою, для підозрюваних у вчиненні державної зради та інших тяжких і особливо тяжких злочинів проти основ нацбезпеки.