Голову Харківського окружного адмінсуду викрили на ймовірному хабарі

За інформацією веб-сайту Служби безпеки України, СБУ спільно з Національним антикорупційним бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрила голову Харківського окружного адміністративного суду на ймовірній передачі хабара.

За даними досудового розслідування, посадовиця нібито тиснула на одного із суддів аби він виніс потрібну судову постанову у адміністративній справі щодо земельного питання. За те, що суддя мала ухвалити “правильне” рішення, голова суду ймовірно передала 3 тисячі доларів США.

Цією суддею виявилась Ольга Панченко, яка за методологією команди кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! є недоброчесною, адже порушила критерії прозорості статків, а також причетна до ухвалення сумнівних рішень та неетичної поведінки.

Так, у декларації доброчесності судді мають вказати, чи ухвалювали вони рішення, якими обмежували право громадян на мирні зібрання у період з 21 листопада 2013 року і до дня, коли набрав чинності Закон України “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”.

Однак, суддя Ольга Панченко у власній декларації доброчесності зазначила, що не приймала такі рішення, попри те, що 23 січня 2014 року ухвалила постанову, якою заборонила одній з політичних партій проводити масові заходи у Харківській області.. Таким чином, суддя надала недостовірні відомості у декларації доброчесності.