Касаційний цивільний суд Верховного Суду очолив Борис Гулько

Касаційний цивільний суд Верховного Суду очолив Борис Гулько. На зібранні його підтримали всі 26 присутніх суддів Касаційного цивільного суда.

Про це повідомляє Судебно-юридическая газета.

У своєму виступі Борис Гулько зазначив, що якісна робота апеляційних судів дозволить знизити надходження касаційних скарг до Касаційного цивільного суду. За його словами, зараз в цивільній палаті Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ перебуває 31 800 справ, які дістануться Касаційному цивільному суду.

Як зазначається у рішенні Громадської ради доброчесності, Міністерством оборони Гулько був нагороджений вогнепальною зброєю “за бездоганну багаторічну працю” в той час, коли, за законом, йому як судді було заборонено приймати державні нагороди.

Нагадаємо, що головою нового Верховного Суду обрано Валентину Данішевську, головою Касаційного господарського суду в складі ВС обрали Богдана Львова, а головою Касаційного адмінсуду ВС – Михайла Смоковича.

Аналіз доброчесності Бориса Гулька: https://chesnosud.org/judges/gulko-borys-ivanovych/https://chesnosud.org/judges/gulko-borys-ivanovych/
Аналіз доброчесності Михайла Смоковича: https://chesnosud.org/judges/smokovych-myhajlo-ivanovych/
Аналіз доброчесності Богдана Львова: https://chesnosud.org/judges/lvov-bogdan-yurijovych/
Аналіз доброчесності Валентини Данішевської: https://chesnosud.org/judges/danishevska-valentyna-ivanivna/

Новий Верховний Суд офіційно розпочне свою роботу 15 грудня поточного року.