Ексрегіонал Єфремов вийшов із СІЗО

Колишній голова парламентської фракції “Партія регіонів” Олександр Єфремов у середу, 24 липня, вийшов з СІЗО у Старобільську.

Нагадаємо, 22 липня Апеляційний суд Києва відпустив під цілодобовий домашній арешт колишнього голову парламентської фракції “Партія регіонів” Олександра Єфремова.

Нагадаємо, Єфремов понад два роки перебував у слідчому ізоляторі у Старобільську Луганської області через підозру у державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації “ЛНР”, організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської облдержадміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.

Нагадаємо, що раніше, у 2015 році, одіозна суддя Печерського районного суду Оксана Царевич під заставу 60 тис грн звільнила з-під варти екс-регіонала Олександра Єфремова, якого звинувачують в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Сама суддя наразі є фігуранткою кримінального провадження – їй інкримінують винесення завідомо неправосудного рішення у справі щодо активістів Євромайдану.