Двоє суддів столичних апеляційних судів не пройшли кваліфікаційне оцінювання

14 листопада Вища кваліфікаційна комісія суддів провела співбесіди з сімома суддями апеляційних судів та визначала результати первинного кваліфікаційного оцінювання.

За результатами оцінювання двоє суддів підтвердили здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді. Це судді Київського апеляційного господарського суду Тарасенко Кароліна Віталіївна та Яковлєв Михайло Леонідович.

Водночас двоє суддів не підтвердили здатності здійснювати правосуддя. Це судді Київського апеляційного адміністративного суду Грибан Інна Олександрівна та Оксененко Олег Миколайович. Комісія відсторонила їх від здійснення правосуддя та направила до Національної школи суддів України для проходження перепідготовки, яка триватиме до 1 червня 2018 року. Після перепідготовки на суддів очікує повторне оцінювання.

Також, відкладено розгляд питання стосовно суддів Київського апеляційного господарського суду Станіка Сергія Романовича та Тищенко Оксани Володимирівни. Стосовно судді Апеляційного суду міста Києва Присяжнюка Олега Богдановича ВККС вирішила оголосити перерву в розгляді питання про визначення результатів первинного кваліфікаційного оцінювання через необхідність проведення додаткової перевірки.

Нагадаємо, відповідно до пункту 21 розділу ХІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про судоустрій і статус суддів” Вища кваліфікаційна комісія суддів України завершує процедури кваліфікаційного оцінювання, розпочаті до набрання чинності цим Законом, за правилами, які діяли на день початку такого кваліфікаційного оцінювання. 12 жовтня 2017 року ВККС затвердила графік проведення співбесід для завершення процедури первинного кваліфікаційного оцінювання.
З графіком проведення співбесід у межах первинного кваліфікаційного оцінювання суддів можна ознайомитися за посиланням.

СПИСОК ПРОФАЙЛІВ СУДДІВ, ЩО ПРОХОДИЛИ КВАЛІФІКАЦІЙНЕ ОЦІНЮВАННЯ 14 ЛИСТОПАДА:
Грибан Інна Олександрівна
Оксененко Олег Миколайович
Присяжнюк Олег Богданович
Станік Сергій Романович
Тарасенко Кароліна Віталіївна
Тищенко Оксана Володимирівна
Яковлєв Михайло Леонідович

Рух ЧЕСНО збирає інформацію з відкритих загальнодоступних джерел та не стверджує про вчинення особою правопорушення або її вину. Висновки ЧЕСНО про причетність кандидатів до корупційних діянь, ухвалення сумнівних рішень є оціночними судженнями, що можуть не збігатися із офіційними рішеннями та висновками державних органів.